EP!C TV je zpět!

Ano, je to tak! Ačkoliv to vypadalo, že už jsme pohřbení nadobro, jsme zpět! Sice trochu Polomrtví, tentokrát ale rozhodně silnější.
Během prázdnin nás bohužel opustil náš otec zakladatel, velký imperátor Patrik. Ten rovněž neumřel, alébrž se zbaběle rozhodl pro jistotu stálého, solidního a Epochálního zaměstnání a neřešit tak každodenní banální otázky typu: „Budu mít co jíst?“. A proto jsme se rozhodli převzít otěže naší epické kárky do vlastních rukou.

Dlouze jsme se radili, trávili bezesné noci nad náčrty video projektů, tohoto webu a vymýšleli spoustu  blbostí, které budou alespoň trochu originální. Prostě – jsme zpět a vezeme se na vlně nápadů a zajímavých informací, které bychom Vám rádi ukázali.

Na co se můžete těšit?

 

Pokračujeme v sérii historických videí – tentokrát se s námi budete moci podívat na mušketýry a zažít si Bitvu na Bílé Hoře.

Samotní mušketýři jsou díky panu Dumasovi opředeni mnoha nepravdivými mýty. Vezměte jenom poslední filmovou verzi – „D’Artagnane, převezmi meč, pravou to zbraň mušketýra!“ Ok, proč že se jim teda říká mušketýři?! Co to doopravdy bylo za cházku, čím doopravdy bojovali a jestli byli gentlemani, to vše můžete zjistit v naší Cestě na Bílou Horu. Tomáš si opět vyhlédne zkušené šermíře a nadšené reenactory, kteří ho tentokrát zasvětí do kouzla střelného prachu.

 

Mathy se Vám jistě rád pochlubí svým Assassinem. Nejvěrnější český fanoušek této herní série se snaží své kapucoidní zabijáky nacpat všude, kde se dá. A jelikož se mu to zatím daří, pomalu nás ty jeho vystřelovací nože začínají strašit i ze spaní.
Pokud je někde ve svém kostýmu, většinou se u toho nahrává, většinou to nedopadne dobře a většinou se u toho pobavíte 😉

Už teď se můžete podívat, jak dopadl s templáři a jak vyhrál velké péro za druhé místo (tak a nikoliv obráceně).

 

 

Taky Vám každý týden představíme vpravdě epické hosty v naší nové talkshow Kdopak to mluví?, protože co může být epičtější než lidé, co mají co sdělit (pro tentokrát pomiňme armády orků, zombií a velkolepé bitvy – těch si u nás ještě užijete taky dost, dočkejte času). Snažíme se zvát takové hosty, do kterých byste to možná neřekli, kteří ale jsou zábavní a hlavně – zajímaví.

Široký rozhled je prostě jednou z podmínek epičnosti! Takže směle do sledování, protože jen v naší talkshow se dozvíte například kolik váží pramen lidských vlasů, co se jí v Kamerunu a proč jsou v Americe tlustí lidé.

 

Jdeme vpřed a ničeho se nebojíme! Zůstaňte nám věrni a neváhejte nám napsat, co všechno byste chtěli na našem kanálu vidět.
Pokud byste se chtěli přímo podílet na naší tvorbě, napište nám též. Rádi uvítáme nadšené a talentované lidi, které nebaví dělat jen vlogy a různé variace na ně.

P.S.: Chystáme dva velké a opravdu megalomanské projekty, takže šikovné lidi budeme potřebovat!

 

Stay EP!C!