Nakladatelství Crew

S největším (nejen) komiksovým nakladatelstvím u nás mě pojí dlouholetá spolupráce.

Naše společná tvorba je ke zhlédnutí napříč internetem – třeba na Crewním YouTubu a Facebooku, téměř čtyři roky jsme spolupracovali i na pořadu SMASH!, vysílaném na televizní stanici Óčko. Kromě toho jsem točil i záznamy z několika ročníků jejich Crweconu, v Alcronu jsme vařili s michelinskými kuchaři recepty podle World of WarCraft kuchařky, čas od času streamujeme živá setkání fanoušků s vedením nakladatelství a dále spolupracujeme na spoustě dalších zajímavých projektů.

SMASH! komiksový magazín

Komiksový pořad, který 4 roky vznikal ve spolupráci s Nakladatelstvím Crew a youtuberem Torenem, vysílaný každý týden na televizní stanici Óčko.

Novinky ze světa hlavně u nás vycházejících komiksů, nicméně úplně stranou nezůstala ani zahraniční tvorba. Vynechána nebyla ani komiksová filmová a seriálová scéna, stejně jako příbuzná geekovská témata – cosplay, cony a vlastně cokoliv dalšího, co nás zaujalo.

Tipy komiksového táty

Mini-pořad o komiksech hlavně pro děti. Aneb nemáte-li vhodného dětského moderátora, tak tam vražte někoho, kdo má děti (aby to nebylo divný), umí točit a stříhat a má pro vás softspot (aby to nebylo moc drahý). Tak vznikly Tipy komiksového táty, jeden z nástrojů marketingového mixu brandu CREW Kids, který vznikal kompletně na klíč.