EP!C TV: Svět se mění a my s ním

Image je na nic. Následuj svůj instinkt – sleduj EP!C TV. Protože nás čekaj změny. Nebudu tu jako kdysi Čóry psát, že se vezeme na vlně nápadů a připravujeme pro vás nový a ještě lepší obsah, neb to byl kec tehdy a byl by to kec i teď.

Poslední dobou je EP!C TV čím dál tim víc vnímaný spíš jako publikační platforma, než funkční YouTube kanál. Čím dál častějc už to nejsme MY, ale JÁ  a se mnou lidi se kterýma na něčem makáme – Draug se Shial a jejich Comics Holky, Verča a její Kostým – co s tím? – nebo já (a semtam Verča 🙂 ) a lidi pro který na něčem makám – ať už jsou to Juggeři, cosplayeři, záznamy z jinejch, tématickejch akcí, nebo Crwavý Komiksář. Což ale dle mýho není a priori špatně – pořád tím nijak neznásilňujeme původní myšlenku, kterou jsme si jako EP!C 2.0 dali a to:

Chceme bavit, chceme rozšiřovat obzory, chceme Vám ukázat, kolik zajímavých věcí se kolem nás děje, o spoustě z nichž možná ani nevíte.

Jen už prostě nejsme stabilní tým ale na verzi 2.5 jsme několik různých mančaftů, který spojuje dnešní „geek“ scéna. Baví nás komiksy, cosplay, re-enactment, postapo a nebráníme se prakticky ani čemukoliv jinýmu. A i z toho důvodu už nemá moc smysl fungovat tak, jak jsme fungovali doteď a hrát si na YouTubery, protože po pravdě – to nikdo z nás moc nejsme a dost možná vlastně ani bejt nechceme.

Cut the crap Mathy, vo co go??

Jelikož na YouTube, potažmo Twitchi (…) dneska táhnout hlavně hry a my toho moc nenahrajeme (a když jo, tak poslední co bych chtěl by bylo, aby mi do toho někdo kecal 😀 ), nemá moc smysl držet se jenom YouTubu a má cenu se držet spíš hlavní myšlenky, kvůli který poslední rok obsah na EP!Cu vzniká: Bavit sebe a bavit Vás, co nás sledujete. A zviditelnit se dost na to, aby alespoň něco z toho, co do EP!Cu vložím, se nějak vracelo. Btw už jsem vám říkal, že jsem kameraman a střihač na volný noze 😀 ?

Náš další obsah tedy pošleme všemi dostupnými kanály. Jelikož YouTube money jsou pro nás cosi nedostižnýho, nemá moc smysl nechat se brzdit Facebookem, kterej YT videa poměrně dost znevýhodňuje a nedávat celý videa i na Facebook.

Zároveň se zdá, že EP!C bude stát za čím dál víc záznama z tématickejch akcí.
Co nejspíš nastartovala naprosto neplánovaná cosplayová Itálie a už o něco plánovanějšího PragoFFest, se v nejbližší době rozjede tak trochu v „přímej přenos“ z postapokalyptickýho Metroplexu. Z něj máme záznamy velice zajímavejch přednášek, cosplay soutěží, výbornej a brutální juggerskej turnaj – letos s dokonce mezinárodní účastí – kromě Brňáků přijeli i borci ze Slovenska! No a po debatě s organizátory taknějak vyplynulo, že by vlastně bylo nejlepší, kdyby to všchno skončilo u nás na EP!Cu.

Do budoucna si brousim zuby i na letošní Junktown (ftíring in progres…), nějakej čas zpátky se mi ozývali organizátoři B5Ačka a kdoví co bude dál? Nechme se překvapit. Sice se letos nevezeme na žádný vlně, ale i tak se člověk občas diví, kolik zajímavých věcí se kolem nás děje, o spoustě z nichž možná ani nevíte.

Jo a zároveň jsem pořád ten freelancer!
Čili potřebuje-li natočit event, udělat našláplou motion graphic prezentaci čehokoli, vyrobit znělku nebo prostě namalovat leták, jsem váš člověk! Jak vám LinkedIn a moji nemnozí, avšak spokojení klienti rádi potvrdí : o).