Je nás víc, nebojíme se vlka nic!

(Pozn. autora: V tomhle odstavci nebude nic podstatnýho, tak ho kdyžtak přeskočte :D) Nedávno jsem aktualizoval web, přičemž jsem si všiml, že poslední post v mym blogu je z konce ledna. Jelikož to působí dojmem, že se na EP!Cu flákáme (což není pravda!), stál jsem před třemi možnými způsoby řešení: 1) Upravit nějak homepage, aby to tolik nebilo do očí 2) odstranit z výpisu datumy 3) něco napsat.
U prvních dvou věcí bych musel poměrně dost intenzivně přemýšlet a nedejbože i něco dělat a vzhledem k tomu, že se v posledním půlroce událo vcelku dost věcí a další věci se chystají, říkal jsem si, že by mohlo být zajímavé to nějak sepsat. Nuže:

Něco končí, něco začíná

Comics Holky vol.1

Comics Holky

…a naše další spolupráce. V poslední době nepanovala v týmu tak úplně přátelská atmosféra, jak bych si zejména já představoval, až jsem se rozhodl, že bude nejlepší, pokud spolupráci ukončíme. Máme za sebou dva roky hodně tvrdý práce, vydanýho dost zajímavýho materiálu a nabraných zkušeností. Draug bych chtěl popřát hodně štěstí do budoucí tvorby!

Shial

Nováčci v týmu!

Po zhruba roce a půl, kdy jsem v EP!Cu fungoval víceméně sám a tvořil pro někoho, už EP!C konečně nejsem zas jenom já, ale MY. Z hlubin Datartu jsem zpátky k jeho řemeslu vytáhnul Honzdira, kameramana, střihače a (snad i) režiséra.
Na Blaviconu jsme s Shial narychlo spíchli rozhovor s cosplayerkou Anthericou a zjistili, že nás to vlastně baví a tak jsme Shial jmenovali naší moderátorkou. A tak hlavně i díky ní jsme mohli znovuobnovit Kdopak to mluví?, a.k.a. KTM,  naši úžasnou talkshow s úžasnými hosty. A zároveň taky díky Honzdirovi, kterýho napadlo přitáhnout na rozhovor Skejpra. A pak ten díl prohlásit za obnovený KTMko (to takhle obnovujete pořad a ani o tom nevíte 😀 ).
Posledním takovým kvazi-nováčkem je Kaywinnit, jelikož jsme se v posledním půlroce stali jakýmsi neoficiálním marketingovým oddělením Geekárny. Tvoří to myslím docela příjemnou a funkční symbiózu, ve který se všichni cítíme vcelku příjemně, což je to, proč vlastně celý EP!C děláme. Těžko si na KTMko představit lepší místo, než Geeky studio, kde mají i dobrý točený pivo :). Kay je navíc děsivě aktivní, s čímž vlastně souvisí i další odstavec.

PRO HRA

PRO HRA

…je chystaný pořad o deskovkách. Principiálně má jít o jakousi „realityshow“ ve stylu zahraničního pořadu Table top od Geek and Sundry, která by ideálně měla vycházet jednou za měsíc. Výrobu pořadu má na starost primárně Honzdir. Ti z vás, kteří znají Honzdira a vlastně i EP!C a naše dodací lhůty, tak vědí, že důležité je hlavně neztrácet naději :). No a celý se to točí právě v Geekárně 🙂

Plány do budoucna

nemáme. Jsme akční! No i když… Docela se nám začalo dařit v tom, co děláme i komerčně. Honzdir maká na Primě, já na ČTčku plus oba děláme ještě zakázky mimo to, což se pozitivně odráží zejména na našem vybavení.
Disponujeme už mimojiné dvěma DSLRkama, světlama, mikroportama a rádi bychom časem nakupovali i ještě další krámy. Semtam spolupracujeme i se Sky_Max týmem, který mají taky nějaký cajky, takže se navzájem různě podporujeme. Občas společně natočíme i nějakou tu bejkárnu.
Určitě chceme pokračovat v natáčení různých eventů a záznamů z cosplay soutěží. Co se toho týče, tak jednou bychom chtěli natočit něco tak úžasnýho, jako dělají borci z Animefestu. Ale ti mají rozpočty a možnosti hodně jinde než my 🙂 .
I letos budeme připravovat trailer na CONiáše, zatím trochu bojujeme se scénářem, respektive s absencí nápadů k jeho výrobě.
Máme nápady na pár skečů a časem nějak splichtím i video z La Grace. Plus trochu bokem se pořád prokousávám naším megalomanským Polomrtvým celovečerákem.

 

Když k tomu všemu připočtu ještě to, že každej tejden vydávám comicsový magazín SMASH, který vysílá TV ÓČKO, máme toho vlastně až dost 🙂 .
Moc dík všem vám, kteří nás sledujete, podporujete a pomáháte nám. EP!C TV je pro nás možnost realizace, místo, kde se můžem rozvíjet. Fakt, že se na to někoho baví i dívat, je pro nás moc důležitej, protože to tomu všemu dává i jakejsi smysl.

Tak nám zachovejte přízeň i do budoucna a mějte se fajn!
Za tým EP!C TV zdraví
Mathy